طرفداران

تمام عمر باتري

نمايشگر هميشه روشن

integration ادغام محکم با آيفون

CONS

?WatchOS 6 ه دار است

ill بدون رديابي خواب باشيد

از بيرون و روي کاغذ تفاوت زيادي بين سال گذشته اپل واچ سري 4 و سري اخيراً 5 منتشر شده وجود ندارد. مدل هاي آلومينيومي و استنلس استيل يکسان به نظر مي رسند ، اما سري 5 داراي حق امتياز است ، به لطف تيتانيوم جديد و محل هاي سراميکي

اما يک تفاوت بزرگ بين اپل واچ سري 5 و هر اپل واچ پيش از آن وجود دارد: اين صفحه نمايش است که هرگز خاموش نمي شود. خوب ، اين يک نمايشگر هميشه روشن است که هر زمان که آن را بپوشيد باقي مي ماند. زمان به طور مداوم قابل مشاهده است ، دقيقاً مانند يک ساعت سنتي ، و به گفته اپل ، هيچ تاثيري در ماندگاري باتري ندارد.

اکنون حدود دو هفته است که من به جاي سري 4 خود از اپل واچ سري 5 استفاده کرده ام. قبل از شروع آزمايش ، انتظار نداشتم که تفاوت زيادي بين اين دو مشاهده کنم و در بيشتر موارد ، اين اتفاق افتاده است. مورد

اما چيزي که من احمقانه آن را دست کم ارزيابي کردم تأثيري بود که نمايشگر هميشه روشن روي تجربه کلي اپل واچ داشت. و اکنون ، من مطمئن نيستم که مي توانم برگردم.

اکنون يک ساعت واقعي است

نمايشگر هميشه روشن (AOD) سري 5 شيوه استفاده از اپل واچ در بيشتر روزهاي روز را تغيير داده است. صفحه نمايش بيشتر از زمان مداوم را نشان مي دهد ، اما عوارض تماشاي ساعت را نيز نشان مي دهد. براي من ، اين بدان معني است که مي توانم نگاهي به پايين بيندازم و ببينم آيا پيام هاي خوانده نشده اي دارم يا آيتم برنامه بعدي خود را از عوارض تقويم بدون هيچ تلاشي مشاهده مي کنم.

اگر تا به حال متعلق به يک ساعت اپل - يا هر ساعت هوشمندي براي آن هستيد - مطمئناً روال ناخوشايندي براي بالا بردن مچ دست خود را به ساعت مچي مي دانيد ، فقط براي اينکه روشن نشود. در عوض ، مچ دست خود را پايين آورده و مجدداً آن را بالا مي بريد ، يا اينکه مچ دست خود را خيلي سريع مي چرخانيد گويي در را باز مي کنيد ، اما هنوز هيچ اتفاقي نمي افتد. در نهايت ، شما روي صفحه نمايش ضربه مي زنيد يا يک دکمه را فشار مي دهيد تا ساعت را بيدار کنيد. اين رقص است که اگر دستان شما پر باشد پيچيده تر است.

بعد از اينکه مچ دست خود را پايين مي آوريد همه چيز از بين رفته است اما بعد از اينکه مچ دست خود را کم کرديد ، همه چيز در صفحه نمايش کمي کوچکتر مي شود و ميزان روشنايي صفحه نمايش پايين مي آيد اما روشن مي ماند ، و دائماً تمام اطلاعاتي را که به نظر شما مهم است نمايش مي دهد تا به عنوان عارضه اي به آن اضافه شود. ساعتهاي ديدني شما

با سري 5 مي توانم به جاي اينکه به طور فعال زمان را بررسي کنم ، زمان را به صورت منفعلانه بررسي کنم. يک نگاه سريع ، و من در حال انجام هر کاري هستم که در مقابل من است در آن زمان.

اين روال بي دست و پا براي بررسي زمان در ساعت هاي قبلي اپل ساعت گذشته کاملاً از بين نرفته است. اما به جاي اينکه به بررسي آن زمان بپردازم ، به طور تصادفي يک نوتيفيکيشن جديد را حس مي کنم و مچ دست خود را براي مشاهده آن بالا مي برم ، فقط براي اين که صفحه ساعت قابل مشاهده باشد. تا زماني که روي صفحه نمايش ضربه بزنم که ساعت واقعاً از خواب بيدار مي شود و اعلان نشان داده نمي شود.

من نمي دانم چه چيزي نااميد کننده تر است: قادر به چک کردن زمان يا ديدن زمان به جاي اطلاع رساني.

با اين وجود ، اضافه کردن يک صفحه نمايش هميشه روشن باعث مي شود اپل واچ چيزي بيش از لوازم جانبي آيفون يا اسباب بازي احساس کند. الان مثل يک ساعت واقعي احساس مي شود.

apple-watch-series-5-2.jpg

(تصوير: جيسون سيپريان / ZDNet)

نوآوري

بهترين گزينه هاي Peloton: دوچرخه برتر ورزش هوشمند

اين 10 فناوري به احتمال زياد به نجات سياره زمين کمک مي کنند

کاشت هاي عصبي: چرا اتصال مغز شما به رايانه سردرد بزرگي را براي همه ايجاد مي کند

اين تعمير کننده ترين تلفن هوشمندي است که مي توانيد خريداري کنيد

چگونه هدست هاي VR در حال ايجاد نيروگاه هاي هسته اي ايمن تر هستند (ZDNet YouTube)

ربات «پرواز ماهي» با شليک آب به بيرون از لب خود حرکت مي کند (CNET)

20 کاربرد وحشتناک از هوش مصنوعي (TechRepublic)

براي من ، اين همان باتري است

با صفحه نمايش که هرگز خاموش نمي شود ، طبيعي است که نگراني در مورد تأثيرگذاري بر عمر باتري داشته باشيد. وقتي سري 5 معرفي شد ، اپل اظهار داشت که همان ساعت عمر باتري را مانند مدل هاي قبلي حفظ کرده است و طي دو هفته گذشته ، اين همان چيزي است که من تجربه کردم.

در واقع ، بگذاريد روشن کنم: من ساعت استفاده را اندازه گيري نکردم ، اما در پايان هر روز ، سري 5 را روي باتري آن قرار مي دهم که حدود 30? باتري آن باقي مانده است. اين مطابق با آنچه در سال گذشته در مدل سري 4 تجربه کردم.

من عناوين ساير بررسي ها را ديدم که عمر باتري حالت بدتر است و با روشن شدن AOD امکان استفاده از آن در يک روز کامل استفاده ممکن نيست. در پايان ، متغيرهاي زيادي در اينجا بازي مي شوند و بياييد صادقانه بگوييم ، iOS 13 و WatchOS 6 سهم نسبتاً خوبي از ايرادات و مشکلات خود را داشتند. من فقط نصب برنامه هاي اپل واچ براي نصب ، مشکلات زيادي داشتم ،

اميدوارم که اپل بتواند آنچه را باعث مي شود ديگران شاهد کاهش عمر باتري باشند و آن را در به روزرساني بعدي رفع کند ، تشخيص دهند. اگرچه براي من از عمر باتري سري 5 خوشحالم.

نحوه تغيير صفحه محافظ صفحه در ويندوز 10 ، 8 و 7

اين سوال واقعي است

براي خريداران بار اول اپل واچ ، آيا 199 دلار از Apple Watch Series 3 يا 399 دلار Apple Watch Series 5 خريداري مي کنيد؟ من از اولين بار از اپل واچ استفاده کرده ام و از روي سطح ، احساس مي کند که سري 5 آنقدر بزرگ نيست (مخصوصاً در مقايسه با سري 4) ، اما بعد از دو هفته آزمايش ، سري 5 احساس مي کند که اپل واچ از ابتدا بايد چطور باشد.

علاوه بر AOD ، در حال گرفتن صفحه نمايش بزرگتر ، تشخيص سقوط و برنامه ECG اپل براي تشخيص ضربان قلب نامنظم هستيد. براي من ، پول من در آرامش است ، يک ساعت مچي مانند يک ساعت و صفحه نمايش بزرگتر.

منبع: zdnet

بررسي اپل واچ سري 5: اين ساعت مچي است که منتظر آن بودم

، ,مي ,اپل ,ساعت ,سري ,صفحه ,اپل واچ ,سري 5 ,صفحه نمايش ,است که ,خود را ,صفحه نمايش بزرگتر ,apple watch series

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین وکیل تهران vorood Freddy's notes خبرگزاری"صحنه" اخبار برتر ویلاهای جهان مطالب اینترنتی asohaili custom فرزین چت | بارباراچت | گلبوچت | رمان | چت گلبو |فرزین چت اصلی | باربارا | چتروم فرزین | ادرس همیشگی بارباراچت luxrysoft
دزدگ